Наші проєкти

Проєкт
Одноклітинні організми-невидимі мешканці водойм.Вивчаємо і візуалізуємо.







        

   Проєкт

Скажемо "Ні!" шкідливим звичкам







         

                                     

                                                         ПРОЄКТ КАША

                           Вироби з насіння своїми руками


Вироби із зерен, крупи і різних насіння своїми руками – відмінний спосіб зайняти дітей з користю, адже робота з таким натуральним матеріалом чудово тренує дрібну моторику рук, що сприяє поліпшенню загального і мовленнєвого розвитку. Також такі заняття допомагають виховувати у дітей терпіння, старанність і посидючість.









 2. Пророщуємо зерна і вчимося їх правильно вживати

Але як їсти пророщену пшеницю, щоб отримати максимум користі? І навіщо?
Калорійність пророщеної пшениці
Калорійність на 100 г продукту: 198 калорій.
Поживна цінність 100 г пророщеної пшениці:Білки: 7,5 г
Жири: 1,3 г
Вуглеводи: 41,4 г
Користь пророщеної пшениці
Пророщені зерна пшениці часто називають еліксиром життя. І правда — в них міститься багато цінних речовин для організму. Останні дослідження показують, що в 30 мл соку з паростків пшениці міститься така ж кількість вітамінів і мікроелементів, скільки в 1 кг свіжих овочів. І цим обумовлюється величезна користь пророщеної пшениці.
Пророщена пшениця є одним з кращих джерел вітамінів групи В, аскорбінової кислоти та заліза, тому її часто рекомендують вживати при анемії, під час вагітності або грудному вигодовуванні. Суперфуд підвищує рівень гемоглобіну і покращує склад крові.

В пророщених зернах пшениці міститься багато кальцію, який засвоюється організмом набагато краще, ніж кальцій з молочних продуктів.


Як вживати Найефективніше їсти пророщену пшеницю вранці за 30 хвилин до їжі. Проте можна і в інший час дня, але завжди до основного прийому їжі або додавати паростки пшениці в соки або смузі: суперфуд має дуже виражений смак і запах. Якщо специфічний смак продукту вас не бентежить, можете сміливо додавати паростки в салати, сендвічі. Однак не піддавайте продукт тепловій обробці — температура 40 градусів "вбиває" всі корисні властивості продукту.
 Як проростити зерна пшениці
Щоб виростити паростки з пшениці, потрібно придбати придатні для пророщування зерна (продаються в еко-крамницях) і замочити їх у посуді, попередньо загорнувши в марлю. Обов'язково звертайте увагу на якість зерен при покупці: насіння повинні бути чистими, не деформованими, не пересушеними, не прілими.
Ретельно промийте зерна, потім залийте їх в тарілці чистою водою і залиште на ніч. Якщо будуть виявлені зернятка, викинь їх. Осілі в тарілці будуть придатні для пророщування.
Візьміть неглибоку тарілку і застеліть дно вологою марлею. Зверху викладіть пшеницю тонким рівномірним шаром. Періодично треба збризкувати зерна водою або накрити їх змоченою у воді марлею. Двічі на день перемішуйте пшеницю. Через 2-3 дні вона повинна пустити паростки: їх вже можна вживати в їжу. Але пам'ятайте про денну норму вживання продукту, щоб уникнути побічних ефектів.

Проєкт "Як працюють легені людини. Модель легень людини"




Проєкт "Вивчення процесу видобутку торфу та виробництва торф’яних субстратів з нього в Дубровицькому районі Екологічні проблеми та наслідки"


У даній роботі над проєктом ми спробували розібратися в технології видобутку торфу і виготовлення торф’яних субстратів на території Дубровицького району на прикладі роботи заводу ТзОВ «Торф Ленд Україна», що знаходиться за адресою:с.Людинь, Дубровицького району, Рівненської області. Ми змогли побувати на полях родовищ «Морочно - 1» та «Морочно -2» , де підприємство проводить видобуток органічної сировини та двічі на виробництві. Мали можливість скористатися лабораторією заводу для проведення відповідних досліджень та взяття проб зразків.

Екскурсія на завод " Торф Ленд Україна








Проведення дослідів в лабораторії заводу


Фракціювання торфу

Визначення зольності

Визначення кислотності

Продукція готова до відправки

Тиждень зимуючих птахів








Наші менші друзі








Немає коментарів:

Дописати коментар

Всесвітній день людиниз синдромом Дауна.

Сьогодні в Україні і світі відзначається Всесвітній день людей із синдромом Дауна. 21 березня  обрано не випадково . Березень  обраний тому...